Nattduksbord Louis Quinze-stil
2018-01-31
517023
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NATTDUKSBORD, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, med intarsia, höjd 73, 38x32 cm
Bruksslitage