Figuriner Lisa Larson
Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
LISA LARSON, figuriner, 7 st, Gustavsberg, stengods, delvis glaserade, bestående av 2 sköldpaddor (1969-76), åsna (1960-68), noshörning (1966-76), fjällhare (1977-79), ponny (1978-?), dromedar (1966-76), delvis undertill med stämplar och etikettmärkta, höjd ca 3,5-16,5 cm
En figurin (ponny) med obetydlig fotnagg
517008
2018-01-31