Birger Kaipiainen fat
2018-02-02
516986
| Klubbat belopp | 1 200 EUR |
| Utropspris | 1 500 EUR |
BIRGER KAIPIAINEN, fat, keramik, färgglaserat, signerad Kaipiainen, Arabia 1950-tal, bredd 51,5 cm
Små skador och reparationer.