Kaffekanna rokokostil
2018-01-31
516930
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KAFFEKANNA, silver, 1900-tal, rokokostil, höjd 25 cm, vikt ca 619 g
Bruksslitage