Mathsson Hein Superellips bord
2018-01-31
516819
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, ´´Superellips´´, fanérat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, märkt Bruno Mathsson International, höjd ca 70, 175x125 cm
Bruksslitage, fanéeringsskador, märken