Bordslampa Art deco Belysningstema
2018-01-31
516781
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BORDSLAMPA, art déco, 192/30-tal, kvinna samt reliefdekor med sjöjungfrur och delfiner, mörkpatinerad brons, skärm av patinerad plåt med dekorränder, höjd ca 36 cm
Smärre slitage, skärmen något sned i montering