Lars Norrman färglitografi
2018-02-09
516772
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Kvinna i klänning, signerad Lars Norrman, färglitografi, 52/360, 64x42 cm