Lars Norrman färglitografi
2018-02-09
516767
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): gravid kvinna, signerad Lars Norrman, färglitografi, 52/360, 64x46 cm