Värmehuvar pläter Frankrike
2018-01-30
516723
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄRMEHUVAR, 2 st., pläter, Frankrike, 1800-talets slut, rund form, diameter ca 26-27 cm
Slitage samt "bleeding", något skev form