Kandelabrar silver Belysningstema
2018-01-31
516701
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, silver, för 2 ljus, 1900-talets mitt, rokokostil, svenska importstämplar, fyllda fötter, höjd 17,5 cm