Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, senbarock, 1700-tal, betsad ek, låda, kopplat underrede med svarvade ben, låda med skärningar, höjd 70,5, 90,5 x 57 cm
Bruksslitage, skador, lås saknas
516646
2018-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här