Akvarell soldat
2018-01-30
516626
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Soldat, signerad, akvarell, ca 50x35 cm