Karl Axel Persson färglitografi
2018-01-30
516584
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad och daterad K A Persson -81, 449/500, färglitografi, ca 36x27 cm