Olle Bonniér färglitografi
2018-01-30
516571
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIÉR (född1925): Komposition, signerad Olle Bonnier, 74/260, färglitografi, ca 36,5x42 cm