Klubbat för:
4 200 SEK
5 000 SEK
NATHALIA EDENMONT (Ukraina, född 1970): "Pelican", monterad på aluminium, c-print, a tergo signerad och daterad Edenmont, 2004-07, ca 40x42,5 cm
Obetydligt hanteringsslitage
516522
2018-01-30