Tord Leander Engström oljemålning
2018-01-30
516516
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): ´´Midnattsol´´, signerad och daterad Tord 60, olja på duk, 41x70 cm