Roland Svensson Gillöga
2018-01-30
516515
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Natt och sommar, Gillöga", signerad roland S 1967, PT, färglitografi, bildmått ca 30x59 cm
Med dedikation, gulnad