Väggarmaturer 1970-tal
2018-01-30
516499
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGARMATURER, 1 par, 1970-tal, svartlackerad plåt, djup ca 30, höjd ca 18 cm
Bruksslitage, smärre repor