Rakel Callander
2018-01-31
516476
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 500 SEK |
RAKEL CALLANDER, matta, rölakan, signerad ca 270x 248 cm
Slitage, fläckar, fransa bortfall