Frans Wilhelm Odelmark oljemålning
2018-01-29
516449
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Flicka med gäss, signerad F.W. Odelmark, akvarell, 54x38 cm