Gustav Eriksson olja
2018-01-29
516435
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTAV ERIKSSON (1900-tal): Kvinna med fåglar, signerad Guér, olja på pannå, ca 74x54 cm