Lockpokal
2018-02-08
516409
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LOCKPOKAL, 1900-tal, silver 800, invändigt förgylld, höjd 16,5 cm, vikt ca 382 g
bruksslitage