Ring 18 k vitguld, briljantslipad diamant
2018-01-29
516389
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
RING, 18 k vitguld, briljantslipad diamant, ca 0,05 ct, stämplad ´HS´ med svensk importstämpel, ringstorlek 17,5, totalvikt ca 2,3 g
Bruksslitage