Ring 18 k vitguld, briljantslipad diamant, ca 0,40
2018-01-29
516388
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
RING, 18 k vitguld, med briljantslipad diamant, ca 0,40 ct, kvalité F-G/VVS, stämplad med ´HS´ samt svensk importstämpel, ringstorlek 21, totalvikt ca 2,6 g, intyg medföljer
Bruksslitage