Charles Roka oljemålning
2018-01-28
516351
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Poserande kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 80x65 cm