Scroll Kina 1900-tal
2018-01-28
516251
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SCROLL, akvarell på siden, Kina, 1900-talets slut, motiv av rådjurspar i trädgård, kalligrafi samt tre sigill, ca 160x57 cm, i träschatull