Tallrikar
2018-02-06
516150
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 3 st., Kina, qianlong, famille rose, porslin, diameter ca 23 cm
En samling orientaliskt porslin
nagg, spricka, slitage