H Öfverström
2018-02-05
516127
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-1973): Hamnmotiv, signerad H Öfverström, olja på pannå, 45x54 cm