Fat
2018-02-06
516114
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FAT, 1 par, Kina, kangxi, porslin, dekor i underglasyrblått, diameter ca 27 cm
En samling orientaliskt porslin
nagg, slitage, mindre lagningar