Ulf Gripenholm färglitografi
2018-01-31
516000
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Sittande modell, signerad Ulf Gripenholm samt numrerad EA XIII/XIV, färglitografi, ca 55 x 38 cm
Ej examinerad ur ramen.