Taklampa
2018-01-26
515948
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKLAMPA, 1900-tal, emaljerad plåt, höjd 48, diameter 39 cm
omarbetad, slitage, skador