Bärtallrikar
2018-02-06
515939
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BÄRTALLRIKAR, 5 st., Kina, transition, 1600-tal, porslin, höjd 5, diameter 15 cm
En samling orientaliskt porslin
mindre nagg, mindre slitage