Roland Svensson färglitografi
2018-01-26
515869
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsbild, signerad roland S, pt, färglitografi, bladmått ca 45,5x55 cm
Gulnader kanter