Skåp furu
2018-01-26
515826
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, 1900-talets första hälft, furu, invändigt med lådor och hyllplan, höjd 109, 85x40 cm
Ytskador, sprickor, skadad front vid nyckelhål