Märta Måås Fjetterström
2018-01-26
515818
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM, textil, signerad MMF, ca 63x150 cm
En kortsida utan fransar, slitage