Porträtt oljemålning
2018-01-28
515810
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, olja på duk, ca 73x65 cm