Bruno Mathsson/ Piet Hein Superelips bord
2018-01-30
515664
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN, ´´Superelips´´ bord, Fritz Hansen, tvådelat, fanérat i körsbär, 6 kromade spännben, etikettsmärkt Fritz Hansen, höjd ca 70, 300x130 cm
Några mindre fanéringsskador, fläckar och märken, bruksslitage