Vytautas Kasiulis färglitografi
2018-01-29
515624
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Hus med trädgårdar, signerad och numrerad Kasiulis 138/200, färglitografi, ca 35x42 cm