Kasiulis grafik
2018-01-29
515615
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KASIULIS, Vytautas (1918-1995): Sjöjungfru, signerad och numrerad Kasiulis 201/300