Carl Magnus Lindqvist
2018-01-25
515610
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL MAGNUS LINDQVIST (1884-1977): Kustlandskap med mor och dotter, signerad C M Lindqvist, daterad 1939, olja på pannå , 43x53 cm