C Göran Karlsson färglitografi
2018-01-25
515491
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, monogramsignerad och daterad CGK -90, numrerad 133/150, färglitografi, ca 70x49 cm