C Göran Karlsson färglitografi
2018-01-25
515487
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, signerad och daterad C Göran Karlsson -91, numrerad 191/270, färglitografi, ca 61x45 cm