Abraham Soloman olja
2018-01-27
515461
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ABRAHAM SOLOMAN (1824-1862): Dam vid spegel, monogramsignerad AS och daterad 1862, olja på duk fäst på pannå, 44,5x54,5 cm
Olja på duk fäst på pannå, krackeleringar