Cornelis van Beverloo Corneille färglitografi
2018-01-25
515459
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CORNELIS van BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Figurkomposition, signerad och daterad 2000, 75/150, färglitografi, ca 24x32 cm