Ernst Billgren färglitografi
2018-01-25
515444
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): "Retsticka", signerad Ernst Billgren, 87/270, färglitografi, ca 28x34 cm, oramad