Klubbat för:
4 800 SEK
7 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Madonnan med barnet, olja på duk, ca 124x88 cm
Retuscher, lagningar, krackelringar, färgbortfall
515413
2018-01-25