Gunnar Nordström oljemålning
2018-01-24
515371
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR NORDSTRÖM (född 1921): "Från Montparnasse Paris, signerad G. Nordström, olja på duk ca 46x55 cm
Färgbortfall