Lars Norrman
2018-01-27
515332
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Modell utför toilette, signerad Lars Norrman, XXXII/XL, färglitografi, bildmått ca 44x65 cm, oramad