Per Julius akvarell
2018-01-24
515330
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PER JULIUS (född 1952): Landskapsmotiv med härbre, signerad P. Julius, akvarell, 19,5x12,5 cm