Skrivbord 1800-tal
2018-01-24
515241
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORD, 1800-talets slut, vitmålat, avsmalnande ben, låda i sargen, höjd ca 76, 98x58 cm
Senare bemålning, kompletterat